Kutsu vuosikokoukseen 4.2.2020

0
699

Klikkaa vuosikokouskutsu tästä
https://töölö-seura.fi/vuosikokouskutsu_ja_asialista_2020/

Tiistaina 4.2.2020 klo 17.00, ennen Töölö-Seuran vuosikokousta, Helsingin tapahtumasäätiön Events Helsingin toimitusjohtaja Stuba Nikula tulee kertomaan Events Helsingin toiminnasta ja tapahtumista Töölössä. Varsinainen yhdistyksen kokous alkaa, kuten aikaisemmin kokouskutsussa on mainittu klo 18.00.

Helsingin tapahtumasäätiö Events Helsinki toteuttaa Helsingin kaupungin merkittäviä yleisötapahtumia kuten Helsingin juhlaviikkoja, Lux Helsinkiä, Helsinki-päivää, Helsingin uudenvuoden juhlaa, Silakkamarkkinoita ja Tuomaan markkinoita. Säätiö kehittää Helsingistä entistä toimivampaa ja vetovoimaisempaa tapahtumakaupunkia.

Ohjelma tiistaina 4.2.2020 Töölön kirjaston Mika Waltari -salissa klo 17.00 alkaen:

– Helsinki Events, tapahtumia Helsingissä ja Töölössä, toimitusjohtaja Stuba Nikula

– Vuoden töölöläisen yrittäjän julkistaminen, Töölö-Seuran puheenjohtaja Pirkko Liljeström

– Kahvitarjoilu

– Klo 18.00 Töölö-Seura ry:n varsinainen yhdistyksen kokous (vuosikokous)

Tervetuloa
HALLITUS